Eneglish Site

سلامت نیوز: توافقنامه جامع سرمایه گذاری به مبلغ ۱۰ میلیارد دلاربین ایران و ژاپن انجام شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه قانون، حریرچی ، قائم مقام وزیربهداشت درمان و آموزش پزشکی درمراسم امضای تفاهمنامه با هیات ژاپنی گفت:تفاهمنامه مشترکی را وزرای اقتصاد ایران و ژاپن مبنی برکمک ۱۰ میلیارد دلاری ژاپن امضا کرده‌اند که انتظارمی رود در زمینه ساخت بیمارستان‌های بالای هزار تخت وهمچنین تجهیز و اداره به روز به لحاظ تکنولوژی‌های اطلاعاتی بتوانیم همکاری‌های مشترکی با ژاپن داشته باشیم.
دکترحریرچی با اشاره به برگزاری نمایشگاه «ایران هلث» درتهران اظهارکرد: از وزیر بهداشت و رفاه اجتماعی ژاپن نیز برای حضور در این برنامه دعوت رسمی خواهیم کرد. در مقطع کنونی کشورهایی مانند آلمان، ایتالیا، کره و چین برای ساخت و تجهیز مراکز درمانی در ایران اعلام آمادگی کرده‌اند. دکتر حریرچی با اشاره به بازار کشورهای همسایه و وابستگی سیستم‌های بهداشتی درمانی برای دریافت خدمات درمانی ابراز امیدواری کرد که همکاری‌های دوجانبه گسترش بیشتری یابد.
سلامت نیوز: توافقنامه ۱۰میلیارد دلاری ایران و ژاپن در حوزه سلامت

منبع: سلامت نیوز

برای اطلاعات به سایت منبع خبر ( لینک زیر ) مراجعه کنید:

www.salamatnews.com 

تنها کاربران سایت اجازه دسترسی به این مطلب را دارند.

آدرس شرکت

  • ایران - همدان- میدان جهاد - ابتدای خیابان جهان نما - ساختمان خجسته - پلاک 27 - واحد 4
  • کد پستی: 6516793596
  • 988138213042+
  • 989186125201+
  • 989186125301+
  • ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارتباط با ما

تجارت جهانی بر پایه یک فرآیند دو طرفه ، واردات و صادرات ، استوار است .  ورود کالاهای مصرفی ، تجهیزات سرمایه ای و مواد اولیه موردنیاز کارخانجات و واحدهای صنعتی  وابسته به بخش سلامت و درمان ، وبه موازات آن بهره گیری ازمنابع و صنایع داخلی  برای رفع نیازمندیهای خدماتی کشور از یکسو و فعال نگهداشتن روند تولید و اقتصاد پویا با فراهم آوردن امکانات صادرات مازاد تولید برای ایجاد تعادل صنعتی / اقتصادی از سوی دیگر... توضیحات بیشتر

 

.Cina Behan Kala Inc

Scroll to top